Kabinam lemputes

Ar žinot, kiek dabar kainuoja šviestuvai? Siaubas. Tai gal geriau už tokią kainą pasigaminti ką nors patiems?

Yra dalykų, kurie mums tiesiog atrodo per brangūs. T. y. mes ne iki galo sutinkame su kainos ir poreikio santykiu. Vienas iš tokių yra šviestuvai.

Įsirenginėdami vonią didelių klausimų sau nekėlėme ir tiesiog restauravome sovietinius, bet vis dar labai stilingus burbulus. Tačiau dėl virtuvės ilgai negalėjome apsispręsti, kadangi norėjome kuo daugiau šviesos ir mažiau apkrovos. Kaip rašėme ankščiau – mūsų virtuvė nedidelė, taigi norisi jai suteikti lengvumo jausmą.

2C9A7528
Mūsų šviesi virtuvė iš faneros

Idealiausiai atrodė netgi tos laikinai, statyboms, ant sulamdytų laidų pakabintos paprastos Ikea lemputės. Bet juk taip nepaliksi, nors Ikea’os lemputės ir labai mielos.

IKEA RYED LED lemputės
IKEA RYET LED lemputės

Taigi eilinį kartą ėmėme ieškoti idėjų Pintereste. Norėjosi kažko panašaus į žemiau esančius pavyzdžius. Tačiau buvom truputį tinginiai ir ieškoti medinių detalių pritingom. Be to gan sunkiai sekėsi sugalvoti, kaip galėtume uždengti lemputės lizdą. Iš tiesų būna pirkti medinių gobtuvų, bet kaina tikrai neadekvati. Pasidarytume patys, tačiau neturim tekinimo staklių.

Netgi kilo minčių gal nusilipdyti iš modelino. Bet Pintereste radome ir vieną labai paprastą lizdo paslėpimo sprendimą. Tik kažkaip nesitikėjom, kad tikrai taip jau ir tiks viskas.

ddb5ff1cf5e8e831454647bcc31c909a

Šiam variantui tereikėjo paprasto E27 lizdo be sriegių ir medinių karnizų žiedų, kurių skylės diametras tinka tiesiog idealiai  – 28 mm. Kai kurie žiedai buvo neidealiai ištekinti, tai vidinę pusę tekdavo paskusti. Visiškai paslėpti vienos lemputės lizdui prireikė 10 žiedų, t. y. visos pakuotės. Žinoma, dėl įdomumo ir mes nusprendėme kelis iš jų nudažyti baltai.

Na, o galiausiai tai mums paprastas laidas atrodė per paprastas, taigi įsigijome tekstilinius. Galbūt jų galima internetu parsisiųsti ir pigiau, bet nenorėjome rizikuoti rinkdamiesi atspalvį.

Sunkiausia iš tiesų pasirodė rasti gaubtelį prie lubų. Beveik niekas jais atskirai neprekiauja. Visgi radom, bet Kaune.

Ir rezultate iš viso to gavome tai, kuo labai džiaugiames. Na ir kad, kaip sakom, būtų jaukiau ir įdomiau priraišiojom visokių mazgų. Juokaujam. Mazgų rišimas prasidėjo nuo to, jog reikėjo išspręsti spiltelių darinėjimosi ir per ilgo laido problemas. Bet negi taip neatrodo žaviau?

2C9A7518

Už nuotraukas ačiū LongWeLive!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s